#1 2007-08-04 23:11:43

MistykPL

Kingpin

Punktów :   

Wzorcowe podanie

Mniej więcej tak powinno wyglądać wzorowe podanie(oczywiście nie można go kopiować i podmieniać danych )

Witam wszystkich członków Indrorilu

      Zacznę od przedstawienia się Nazywam się Radek , ksywy oficjalnej nie mam, ale we Flyffie wszyscy mówią do mnie Radzio, gdyż większość czasu grałem moim ukochanym BJ RadziemPL.
Moje zainteresowania? Hmmm... na pewno warto wspomnieć tu o koszykówce, gdyż to mój ulubiony sport, z gier to oczywiście Flyff i świetny RPG Morrowind. Mam 14 lat, z tego wynika, że idę do 2 klasy gimnazjum (są wakacje, więc jeszcze nie chodzę do 2 klasy xD). Moja klasa ma profil matematyczny, cóż z tego , że nikt nie lubi matmy? Ważne, że się nazywa , no nie? Ok, koniec o sobie.
We Flyffie gram assistem lvl 56,  szybko pnie się  w górę, bo ostatnio dużo gram z powodu nieobecności mojego najlepszego kolegi i jeszcze kilku innych (w końcu są wakacje). Assist idzie na BP o buildzie str/dex.
      Dlaczego chcę dojść do Indoril? Cóż, to całkiem proste xD :
-Jest to nowa gildia z perspektywami bycia najlepszą.
-Gildia szybko sie rozwija.
-Są w niej mili ludzie, których mottem jest dobra zabawa.
      Myślę, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie
Do zobaczenia i z góry dziękuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragondziedzictwo.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.polsriestudia.pun.pl www.fanizmierzchu.pun.pl www.hakermania.pun.pl